co nowego w Krakowie?

Wśród licznych stolic województw w Polsce, miasto Kraków wyróżnia się nie tylko w temacie kultury i akademickim, ale też na wielu innych obszarach. Zaczyna być regionem przyjemnym do mieszkania. Zmiany, jakie dokonały się w mieście w ostatnich okresach sprawiają, że Kraków rzeczywiście pnie się do przodu.
Pożyteczne transformacje w stolicy małopolski.
Co niezłego załatwiono w trakcie ostatniego okresu? Wielość napraw i nowości inwestycyjnych jest spora. Niezwykle pomogły w tym aspekcie dotacje EU, z których miasto chętnie korzysta. Dynamiczne działanie w obszarze pozyskiwania dofinansowania spowodowały, że małopolska rozwinęła się o kolejne drogi, nowoczesne autobusy trasportu miejskiego, i potrzebne miejsca użyteczności publicznej.
Szerokie innowacje są niewidoczne dla typowego obywatela. Nie oznacza to jednakowoż, że nie funkcjonują. Najczęściej pomijamy nie związane z nami fakty. Typowemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie niewiele się wykonuje. Podczas gdy Kraków zmienia się w każdym kierunku. Zmiany w obszarze zarządzania odpadami, budowie i modernizacji siatki kanalizacyjnej, stawianie ekranów przeciw hałasowi to tylko niektóre zmiany, jakie pozwalają nam lepiej i wygodniej funkcjonować. Kraków zmienia się również w zakresie opcji rozrywkowych. Wartość Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE lub stadion Cracovia. takie nowości inspirują turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane przez radnych plany nie tyczą się jedynie ścisłego środka Krakowa, ale również są połączone z pełnym województwem . Wobec tego zamiast użalać się tylko zobaczyć zmiany w które obrodził Kraków.
Następne miesiące – jeśli uda się zachowania szybkości rozwoju – pozwolą Krakowowi stać się prawdziwą stolicą małopolski.
Jacek Majchrowski opinie